1002

Lean - szkolenia

W ramach naszej działalności edukujemy przedsiębiorstwa i pomagamy im zrozumieć zasadność oraz korzyści wynikajace ze stosowania rozwiązań Lean Office. W naszej ofercie mozna znaleźć szkolenia zawodowe oraz certyfikowane. W chwili obecnej uruchamiamy Cykl szkoleń Praktycy dla Praktyków - Lean Office VCC. Zapoznaj się z naszą ofertą...

W ramach szkoleń proponujemy m.in.:

Celem kursu Akademia Lean Office – odchudzanie w biurze i usługach jest przekazanie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie eliminacji marnotrawstwa w pracy biurowej, usługowej. W ramach szkolenia poznacie narzędzia, dzięki którym można „zobaczyć” proces w jego obecnym stanie i radykalnie usprawnić jego przepływ poprzez eliminację czynności niedodających wartości z punktu widzenia klienta procesu. Kurs ma charakter praktyczny i przewiduje opracowanie planów wdrażania Lean Office w swojej organizacji. Kurs trwa 48 godzin dydaktycznych. Uczestnicy otrzymują certyfikat VCC po zdaniu egzaminu.

Warsztat skierowany do osób na każdym szczeblu zarządzania, w organizacji wdrażającej narzędzia Lean i filozofię Kaizen. Warsztat trwa 16 godzin dydakycznych.

Na warsztacie poruszane są zagadnienia dotyczace różnicy pomiędzy audytem a kontrolą, planowania i realizacja audytów 5S w filozofii Kaizen, standaryzacja raportów oraz wizualizacja wyników audytu. Warsztat skierowany do organizacji, w których wdrożono 5S. Warsztat trwa 8 godzin dydakycznych.

Firma Petra Consulting realizuje w/w szkolenia w formule zamknietej, dedykowanej konkretnej firmie oraz formule otwartej. 

Zapraszamy do współpracy.

Konsultant: Aleksandra Skibińska
aleksandra@petraconsulting.pl
tel./fax 74 664 79 59