7265

Instrukcja dla subskrybentów „Newsletter” Petra Consulting

Informacje ogólne:

Usługa ta za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim zarejestrowanym osobom automatyczne otrzymywanie treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje o najważniejszych wydarzeniach przekazywanych przez Petra Consulting.

Proces rejestracji:

Usługa „Newsletter” świadczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych osób. W celu dokonania rejestracji należy wykonać następujące czynności:

 1. Wejść na stronę internetową o adresie https://petraconsulting.pl
 2. Zaznajomić się z dostępną na ww. stronie internetowej dokumentacją: „Instrukcje dla subskrybentów Newsletter Petra Consulting” oraz „Polityką prywatności”.
 3. Wypełnić prawidłowo elektroniczny formularz:
  a) w pole o nazwie „Twój e-mail” należy wprowadzić adres e-mail, na który wysyłane mają być treści kolejnych edycji newslettera. Wpisany adres email musi należeć lub być w dyspozycji osoby rejestrującej się. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresów poczty elektronicznej, które nie należą do osób dokonujących rejestracji.
  b) wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Petra Consulting, z siedzibą w Szczawnie Zdroju, przy ul. Saperów 7, w celu korzystania z prowadzonej przez Petra Consulting usługi „Newsletter”. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez kliknięcie na znajdujące się przy akceptowanej treści pole wyboru i wpisać w nie oznaczenie akceptacji (tj. symbol).
  c) potwierdzić fakt zaznajomienia się z treścią „Instrukcji dla subskrybentów Newsletter Petra Consulting” oraz „Polityką prywatności” poprzez kliknięcie na znajdujące się przy akceptowanej treści pole wyboru i wpisać w nie oznaczenie akceptacji (tj. symbol)
 4. Kliknąć na przycisk „Zapisz się” (po tej czynności na adres e-mail, wprowadzony w procesie rejestracyjnym, wysłana zostanie informacja zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”).
 5. Kliknąć na nadesłany na e-mail link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Czynność ta potwierdza wolę dodania posiadacza rejestrowanego adresu e-mail do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”. Od tej chwili, na zarejestrowane konto email nadsyłane będą przez Petra Consulting treści kolejnych edycji newslettera.

Proces modyfikacji lub usunięcia zarejestrowanych danych:

W celu wypisania się z newslettera wystarczy otworzyć ostatni otrzymany od Petra Consulting ostatni newsletter. Na samy dole maila znajduje się tekst:

Otrzymałeś ten list ponieważ wpisałeś się na listę subskrybentów newslettera Petra Consulting. Jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości naszych newsów, promocji, ofert, usuń swój adres email z naszej listy, skopiuj poniższy link do przeglądarki lub kliknij: Wypisz się z Newslettera.

W celu wypisania się z newslettera wystarczy kliknąć w podlinkowany tekst: Wypisz się z Newslettera.

Otworzy się strona naszego serwisu, gdzie widniał będzie tekst z prośbą o potwierdzenie swojej decyzji, poprzez kliknięcie w przycisk "Rezygnuję".

Po kliknięciu w przycisk, mail zostanie usunięty z bazy subskrybentów newslettera Petra Consulting.