9784

Zapytanie o O Ośrodku Mediacji

Dane kontaktowe

Chcesz skorzystać z mediacji? Napisz...

zadaj pytanie

Jesteśmy Regionalnym Ośrodek Mediacji działającym przy Międzynarodowym Instytucie Rozwoju "Synergia".

Nasz ośrodek jest wpisany na listę ośrodków mediacyjnych prowadzących listy mediatorów (poz. 26) w Sądzie Okręgowym w Świdnicy >>>

Proponujemy wsparcie w rozwiązywaniu różnego typu konfliktów poprzez mediacje sądowe i pozasądowe. Od ponad 10 lat nasi specjaliści pracując zawodowo w różnych organizacjach/instytucjach szerzą ideę dialogu i sztuki rozwiązywania konfliktów w przekonaniu, iż pokojowe dochodzenie do rozwiązań sytuacji konfliktowych jest możliwe, nawet w sytuacjach bardzo trudnych.

Konflikty są zjawiskiem naturalnym i nieuchronnym wszędzie tam, gdzie ludzie ze sobą współżyją lub współpracują.  Jeżeli zależy Państwu na rozwiązaniu konfliktów z obustronną satysfakcją i gotowością do współpracy być może na przyszłość  - mediatorzy Ośrodka Mediacji mając wiedzę, doświadczenie, postawy sprzyjające budowaniu  dobrego kontaktu, które zachęcają do współpracy - są w stanie Państwu pomóc. Proponowane metody twórczego rozwiązywania konfliktów poprzez mediacje/negocjacje, które  zostały wielokrotnie sprawdzone w praktyce. Pracując jako mediatorzy wykorzystujemy elementy:

  • coachingu
  • terapii skoncentrowanej na rozwiązania

Mediacja to wzięcie odpowiedzialności za swój konflikt.