969

Kobieta Przedsiębiorcza z Petra Consulting :)

Dyrektor Zarządzająca Petra Consulting. Sylwia Petryna, w ostatni weekend została nagrodzona w plebiscycie Kobieta z pasją jako Kobieta Przedsiębiorcza. Plebiscyt organizowany był przez Świdnickie Forum Kobiet. Gratulujemy! 

W Forum uczestniczyło ponad 300 kobiet z całego regionu. Wydarzenie ma na celu promocję i wsparcie kobiet. To impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania.

Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje.

Kapituła zadecydowała, by w trzech kategoriach przyznać również wyróżnienia. Tytuł kobiety przedsiębiorczej zdobyła w tym roku Sylwia Petryna z Petra Consulting. Statuetka Kobiety w kulturze i sztuce trafiła do Zuzanny Bator, organistki, założycielki Fundacji Chorda Auxit; wyróżnienia otrzymały Estera Grabarczyk i Róża Stolarczyk. W kategorii Kobieta Plus kapituła statuetkę przyznała Violetcie Mazurek, działaczce kulturalnej i dziennikarce. Statuetkę „Supermenka” otrzymała świdniczanka, Bogumile Barbara Barańska, działaczka społeczna. Prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego przyznał jeszcze nagrodę specjalną, której laureatką została Jolanta Górniak.